Home » İletişim

İletişim

Üni Eğitim, üniversite, uniegitim

Merhaba Değerli Ziyaretçimiz,

Üni Eğitim ailesi olarak tüm kullanıcılarımızın fikir, öneri, talep ve şikayetlerine önem veriyoruz. Sitemizi bu şikayet ve talepler doğrultusunda daha işlevsel ve kullanıcı odaklı olması için elimizden geleni yapıyoruz. Doğrudan bizimle sosyal medya kanallarımızdan yada doğrudan mail adreslerimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Kurumsal veya bireysel reklam talepleriniz için lütfen admin mail adresimiz üzerinden iletişime geçiniz. Tüm iletişim taleplerinizi elimizden gelen en kısa süre içerisinde yanıt vermeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek istediğiniz konu ne olursa olsun, sorularınızı, önerilerinizi veya geri bildirimlerinizi duymaktan memnuniyet duyarız.


Adres: İstanbul Caddesi, No:107, Düzce, Türkiye
Sosyal Medya Hesaplarımız :

https://www.instagram.com/uniegitimglobal/

Mail Adreslerimiz :

iletisim@uniegitim.com

İşbirliği ve Sponsorluk:

Eğer işbirliği fırsatları veya sponsorluk talepleriniz varsa, bize bu konuda detaylı bilgi vermekten çekinmeyin. Sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

admin@uniegitim.com

Gizlilik ve Güvenlik:

Sizinle iletişime geçtiğinizde, sağladığınız bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için çaba gösteriyoruz. Kişisel verileriniz kesinlikle güvende tutulacak ve yasal düzenlemelere tam uyumluluk içinde işlenecektir. Ayrıca verileriniz kullanımı ve paylaşımı ile ilgili Gizlilik Politikası sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS):

Belki de aklınızdaki soruları yanıtlamak adına hazırladığımız Sıkça Sorulan Sorular (SSS) bölümümüze göz atabilirsiniz. Genel sorularınıza hızlı bir şekilde cevap alabilir ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Site İçerikleriniz Nasıl Üretiliyor?

Site içeriklerimiz alanında uzman kişilerce, gerekli tüm araştırmalar yapıldıktan sonra özenle yazılmaktadır. İçeriklerimizin yanıltıcı veya suçlayıcı metinler olmadığından emin olduktan sonra içeriklerimiz güncel bir şekilde paylaşılmaktadır. Ayrıca içeriklerimiz üretildikten sonra geçerli bir şikayet almamız takdirinde ilgili içerik en kısa süre içerisinde sitemiz üzerinden silinmektedir.

Yorum yaptım, fakat göremiyorum / yayınlanmadı ?

Kullanıcı yorumları öncelikle tarafımızca onaylanmakta ve bu yorumlar daha sonra sitemiz üzerinde görüntülebilir hale gelmektedir. Yaptığınız yorumun şiddet, provokasyon ve tartışma yaratmadığından eminseniz Yorum Yöneticilerimiz tarafından onaylandıktan sonra görünür olacaktır. Fakat yorumunuz yukardaki ifadelerden herhangi birini içeriyorsa kullanıcı deneyimi açısından sitemiz üzerinde yayınlanmamaktadır.

Saygılarımızla,

ÜniEğitim İletişim Ekibi

Gizlilik Politikamız
Çerez Politikamız